Kompletny i fachowo wykonany system możemy podłączyć do monitoringu, czyli przekazać sygnały do Centrum Monitorowania Alarmów dedykowanej Agencji Ochrony. Współpracujemy tylko z liderami branży zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa w danej rejonizacji.

Wiemy to o czym inni nawet nie wspominają:

  • Nie stosujemy czujek PIR do pomieszczeń, w których przebywają pies czy mały kot. Doświadczenie pokazuje, że zwierzęta wskakujące na tapczan, parapet, komodę poruszają się w pionie i dla czujki stają się obiektem rozmiarów człowieka. Regulacja czujnika odpornego na zwierzęta to tak naprawdę forma osłabiania jego reakcji.
  • Nie stosujemy jednakowych czujek do wszystkich pomieszczeń. Potrafimy dostosować ich parametry do panujących warunków otoczenia, uwzględniając zmieniające się pory roku. Zły dobór czujki to często przyczyna fałszywych alarmów.
  • Nie stosujemy szablonowych rozwiązań i nie montujemy sprzętu z najniższej półki, gdyż te najtańsze rozwiązania są dobre do wystąpienia pierwszej awarii, wtedy pozornie tani alarm staje się drogi w utrzymaniu, pomimo gwarancji, bo na fałszywe alarmy ona nie obowiązuje.
  • Nie komplikujemy życia użytkownikom alarmów wprowadzając skomplikowane formy obsługi tłumacząc, że to zaawansowany system. Nasze rozwiązania to wysokie technologie z prostotą obsługi.